Suze Bitter is een Franse bitter/kruidenlikeur, die een ideale basis vormt voor uw cocktailcreaties. Deze bitter is gemaakt van gentiaan wortels die minstens 25 jaar geleden zijn geplant, versterkt met een infusie sinaasappel voor een bittere, rijke en krachtige smaak.
Suze werd in 1889 gelanceerd door Fernand Moureaux . Hij wilde een apéritif dat niet op wijn gebaseerd was. Félix Lebaupin, hoofd van het laboratorium van Fernand Moureaux, had in 1885 een recept bedacht op basis van gentiaan wortels. De likeur -die toen nog geen naam had- kreeg een gouden medaille op de Wereldtentoonstelling van 1889 in Parijs.
Suze Gentiaan Bitter
70CL - 20%
Gratis bezorging vanaf € 55,-
Gratis ophalen in een Gall & Gall winkel
Online op voorraad
Je kunt altijd binnen 14 dagen de koop ontbinden. Meer informatie
Suze Bitter is een Franse bitter/kruidenlikeur, die een ideale basis vormt voor uw cocktailcreaties. Deze bitter is gemaakt van gentiaan wortels die minstens 25 jaar geleden zijn geplant, versterkt met een infusie sinaasappel voor een bittere, rijke en krachtige smaak.
Inhoud
70 Centiliter
Alcoholpercentage
20%
Ingrediënten
Ingrediënten: Gentian Liquor
Contactgegevens LeverancierPernod Ricard FranceLes Docks 10, place de la Joliette - 13002 MARSEILLEWebsite: www.suze.comPernod Ricard NederlandNDSM-Plein 34, 1033 WB Amsterdam
Voedingswaarden
Soort
per 100 ml
Energie
727 Kilojoule (174 Kilocalorie)
Over productinformatie
Bij Gall & Gall doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk zijn. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingredienten, voedingswaarden, dieët of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden je daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze klantenservice.